KONTAKTPERSONER GRAND BODØ

Daglig leder Fred Anton Firing Ravneberg
Tlf: 915 39007 E-post: fred@ikgrand.no
Admin leder FGBU, Grand Extra/medlemsregister og FFO Erlend Asbøl
Tlf: 940 54944 E-post: erlend@ikgrand.no
Utviklingssjef jenter Thomas Aakvik
Tlf: 951 09683 E-post: thomas@ikgrand.no
Administrasjon/Arrangement Mattis Andreassen
Telefon: 986 80845 E-post: mattis@ikgrand.no
Toppspiller utvikler Ermir Strati
Tlf: 406 59815 E-post: miristrati@gmail.com
Styreleder Sølvi Heitmann Korsvik
Tlf: E-post: solvi.heitmann@olavthon.no
Ansvarlig redaktør Grandavisen Jan Erik Andreassen
Telefon: 926 91473 E-post: jan.e.andreassen@nord.no
Hovedtrener A-lag damer Jan Tore Bakli
Tlf: 957 06444 E-post: jtb@ikgrand.no
Hovedtrener A-lag herrer Thiago Martins
Tlf: 959 99381 E-post: thiba9@gmail.com
Sportslig leder Line Danielsen
Tlf: 404 81651 E-post: linedd88@hotmail.com
Trenerveileder Ole Einar Marken
Tlf: 456 00742 E-post: olemar@vgs.nfk.no
Rekrutteringsansvarlig Jonny Rendal
Tlf: 913 88538 E-post: jonny.andre.rendal@icloud.com

Besøksadresse:

Bodø Spektrum (Nordlandshallen)
Plassmyrveien 15
8008 Bodø

Postadresse:

IK Grand Bodø
Boks 252
8001 Bodø

Tlf:

755 61 630

E-post:

post@ikgrand.no