Vidar slutter i Grand

Daglig leder har sagt opp

Sist oppdatert: 29. mai 2019 Skrevet av: mattis

 

Styret i IK Grand Bodø informerer om at Vidar Stormo har valgt å si opp sin stilling som daglig leder i IK Grand Bodø.

Vidar har vært ansatt som daglig leder i tett på ti år i klubben og han uttaler;

«Dette er år som jeg for alltid vil ha med meg videre og som har gitt meg veldig mye. Slagordet «En Venn For Livet» ble laget i fellesskap romjulen 2009, og ingenting beskriver mitt forhold til klubben bedre»

Styret og klubben vil takke Vidar for den store innsatsen han har lagt ned i klubbens utvikling. Hans bidrag til klubben i de årene han har vært med har hjulpet IK Grand til å bli en klubb med god struktur og kontroll på økonomien. Vi ønsker Vidar lykke til med nye utfordringer og er glade for at han fortsatt vil være tilgjengelig for klubben en tid fremover.

Styret vil nå starte arbeidet med å finne en ny daglig leder til å fortsette klubbens gode arbeid for barn, unge og voksne.

 

 

Bodø, 28.05.2019

For styret

 

Fred Anton F. Ravneberg

Styreleder

IK Grand Bodø